تهران، جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک 57، ساختمان سروش سیما

74862

info@sorooshsima.com

تبلیغات فرهنگ ساز

همانگونه که امروزه صنایع و تولید کنندگان کالا و خدمات به دنبال تبلیغ محصول یا خدمت خود با هدف جذب مشتری و یا افزایش فروش می باشند،می توان با استفاده از تبلیغات، بخشی از فرهنگ جامعه را تغییر داد و به سمت شیوه های صحیح زندگی سوق داد.نام تبلیغات فرهنگ ساز نیز به همین علت برگزیده شده است.

مواردی چون توجه به همنوع، توجه به حقوق دیگران، اهدای عضو، توجه به حیوانات، توجه به محیط زیست و … در این حوزه می تواند زندگی را به سمت ایده عال تر شدن هدایت کند. بسیاری از فعالان در حوزه های ذکر شده نیز با کمک تبلیغات و فرهنگ سازی قدم های بلند تری را در این راه بر می دارند و خود را به دیگر انسانها معرفی می کنند.

تبلیغات با هدف اهدای عضو

فرهنگ اهدای عضو که بعنوان یک کار صحیح و ارزشمند و با هدف نجات جان همنوع مطرح می گردد، در کنار پیشرفت علم پزشکی موجب شده که انجمن ها و افراد خیرخواه توجه ویژه ای به این امر داشته باشند.ساخت اینگونه تبلیغات فرهنگ ساز کمک بسیاری در توجه به موارد مذکور دارد.

شعار: قدرت واقعی در درون قرار دارد!

با اهدا عضو، زندگی جدیدی را به دیگران هدیه کنید.

شعار: هزاران نفر از مردم، زندگی خود را مدیون اهدا کنندگان عضو هستند…

 

اهمیت به طبیعت و محیط زیست در تبلیغات فرهنگ ساز

بحران محیط زیست و عدم توجه انسانها در نابود کردن منابع محیط زیست باعث شده که انجمن های حامی محیط زیست همواره با تلاش برای فرهنگ سازی حفاظت از محیط زیست گام بردارند. تبلیغات فرهنگ سازدر حوزه های محیط زیست کمک شایانی در عرصه بهبود سبک زندگی نموده است.

شعار: نفس کشیدن سخت است؟

شعار: شما می‌خرید، دریا پس می‌دهد!
26 میلیون تن زباله(پلاستیک) از اقیانوس‌ها در هر سال بسته‌بندی می‌شود!
اجازه دهید شانسی برای تغییر روش مصرف داشته باشیم

 

آنچه مسلم است، انسان با شیوه غلط زندگی خود در امروز، امکان استفاده آیندگان را از منابع حیاتی روی کره زمین هر لحظه کمتر می کند.

همانطور که می دانیم منابع آبی و هوای پاک در معرض خطر قرار دارد و این نگرانی همواره توسط کارشناسان این حوزه ها برای سایر عموم گوشزد می شود. تجربه نشان داده که اصلاح سبک زندگی افراد اندکی به واسطه ی همین تبلیغات، خود شروعی مثبت و ارزشمند است.

شعار: نگذارید منابع آبی تمام شوند، از اسراف بپرهیزید!

شعار: بیایید برای آینده‌ای بهتر، جهان را نجات دهیم، گرم کردن زمین را همین الان متوقف کنیم!