حضور گورد ری «مدیر توسعه برند در اینستاگرام» در برند ویک ۲۰۱۸

در ادامه ی مطالب در رابطه با حضور مدیران بخش های مختلف شرکت های بزرگ جهان در رویداد برند ویک این بار به آقای گورد ری و بررسی سخنان ایشان می پردازیم:

 حضور گورد ری «مدیر توسعه برند در اینستاگرام» در برند ویک 2018

یکی از سخنرانان رویداد برند ویک آقای Gord Ray بودند که بعنوان مدیر توسعه برند در اینستاگرام فعالیت می کنند. محور اصلی سخنرانی ایشان در رابطه با تکنولوژی و ویژگی های جدید اینستاگرام بعنوان ابزاری برای توسعه برند ها از آن می توان استفاده کرد برگزار شد.

تمرکز اصلی سخنان ایشان بر روی story و قابلیت های بالقوه آن برای تبلیغات بود

در بخش اول سخنرانی ایشان به اهمیت و جایگاه story بعنوان بخشی از اپلیکیشن های گروه فیس بوک مانند واتزاپ،فیس بوک و اینستاگرام اشاره و بعنوان اولین و جلوترین بخش در هر برنامه این گروه معرفی شد.

سپس با معرفی ابزار های خلاقانه ای که می تواند در جذابیت بخشیدن به استوری های ما کمک کند اشاره و آنها را معرفی نمودند.

حضور گورد ری «مدیر توسعه برند در اینستاگرام» در برند ویک 2018بومرنگ،منشن،استیکر و ریویند را تشریح نمودند و نحوه استفاده آنها را بیان کردند.

پس از معرفی story و تا امروز آمار جالبی از استوری های کاربران بدست آمده است.مثلا

·         ۴۰ درصد مجموع استوری ها ویدیویی هستند

·         ۶۰ درصد استوری های ویدیویی با صدا هسند

·         از هر ۳ استوری که به اشتراک گداشته می شود یکی به پیام مستقیم می انجامد

سپس با هدف بهبود برند و راه اندازی سیستم فروش با استفاده از ابزاری که حدود ۱ میلیارد نفر از آن استفاده می کنند پیشنهاداتی را در خصوص نحوه کپشن گذاری،انتخاب گزینه های انتخابی و لینک گذاری با هدف معرفی  و فروش کالا اشاره کردند و درپایان با اهمیت خلاقیت در ساخت تبلیغ،دو راه اساسی در تبلیغات امروز اینستاگرام را پیشنهاد دادند

۱-      تصویر برداری بصورت عمودی

۲-      خلاق بودن

برای مطالعه مطالب بیشتر در حوزه ی تبلیغات می توانید از بخش وبلاگ سایت بازدید نمایید. اگر به مطالب حوزه ی تبلیغات و برندسازی علاقه دارید می توانید از دیگر مطالب تخصصی و آموزشی شرکت سروش سیما شامل کمپین های تبلیغاتی، تبلیغات صدا و سیما، تبلیغات محیطی، تبلیغات در روزنامه ها و مجلات، تحلیل بازار، ساخت تیزر تبلیغاتی، طراحی گرافیکی و عکاسی تبلیغاتی، دیجیتال مارکتینگ، برگزاری جشنواره و … استفاده نمایید.

حضور گورد ری «مدیر توسعه برند در اینستاگرام» در برند ویک 2018حضور گورد ری «مدیر توسعه برند در اینستاگرام» در برند ویک 2018حضور گورد ری «مدیر توسعه برند در اینستاگرام» در برند ویک 2018

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *