تهران، جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک 57، ساختمان سروش سیما

74862

info@sorooshsima.com

توضیحات تصویر

خدمات ما

تبلیغات

تبلیغات تلویزیون

تبلیغات تلویزیونی

تجربه، روابط مستحکم، خلاقیت و جسارت 4 پارامتر اصلیِ ضامن موفقیت یک برنامه تبلیغ تلویزیونی است. ما برای ارائه‌کردن آن پارامترها به مشتریانمان، جسارت جوانان کارآفرین و خلاقیت هنرمندان تئاتر و سینما را با تجربه و توانمندی مدیران سروش سیما ترکیب کرده‌­ا‌یم و خدمتی یگانه ارائه می‌دهیم.

تبلیغات رادیویی

اگه یه پیشنهاد خیلی خاص داری، آروم تو گوش مخاطبت بگو. اجازه بده کامل بشنوه. تبلیغات رادیویی میتونه خیلی تاثیر‌گذار باشه به شرطی که راه و چاهش رو بلد باشی. بعد از تجربه‌­های موفق مختلف در کمپین­‌های رادیویی آماده‌­ایم تا موفقیت را با شما لمس کنیم. اگه سوالی بود در خدمتیم.
تبلیغات رادیویی
تبلیغات بیلبورد

تبلیغات محیطی

سروش سیما در قالب یکی از قدیمی‌ترین و جا افتاده ترین نوع رسانه‌ها، از طریق تابلوهای متنوع تبلیغاتی، بیلبوردها، فضاهای داخل مترو، بدنه اتوبوس ها، سی ال‌بی، استند، استرابورد و …، با پشتوانه خیل عظیم رسانه‌های محیطی اجرا شده، سعی بر تقویت هدفمند برند مشتریان خود داشته است.

رسانه های چاپی

سروش سیما در قالب بازاریابی محتوایی از طریق روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها، ما‌ه‌نامه‌ها و کاتالوگ‌هایی که به هم صورت عمومی و هم به صورت تخصصی در هر صنعت منتشر می‌شوند، سعی بر افزایش فروش محصولات مشتریان خود دارد.
رسانه های چاپی
تبلیغات ورزشی

تبلیغات ورزشی

تا به‌حال به این فکر کرده‌اید که تبلیغات خود را در کنار زمینِ بازی به نمایش بگذارید؟ تبلیغاتی منحصر‌به‌فرد که از شور و هیجان مسابقه بهره گرفته و در ذهن مخاطب می‌نشیند.

مشاوره و بازاریابی

بازاریابی

تحقیقات و مشاوره بازاریابی

ریسک با چشمانی باز، کاری است که “خیلی موفق­‌ها” انجام داده‌­اند، با کنار هم قرار دادن تیم حرفه­‌ای تحقیقات بازار و متخصصان بازاریابی می‌­توانیم به شما اطلاعاتی بدهیم که فقط در اختیار شما باشد. بزرگی می­گفت قدرت، امروز، ” اطلاعات ” است.

برندینگ

برای بقا، برای پیشرفت و برای گسترش، برندینگ شوخی‌بردار نیست. برندینگ کار طراح نیست. ما با دور هم گرد آوردن تخصص­‌های اساسی در زمینه مدیریتِ بازاریابی و ترکیب‌کردن آن با ذوق و مهارت هنری طراحان برجسته، می­‌توانیم برندینگ را صحیح، علمی و “موثر” انجام دهیم؛ یا به شما در این راه مشاوره بدهیم.
برندینگ
تبلیغات حرفه ای

طراحی و برنامه ریزی کمپین

چرا کمپین­‌های کسب‌و‌کارهای کشورهای توسعه‌یافته اثربخشی خیلی بیشتری از کمپین­‌های شرکت­‌های داخلی دارند؟ این سوالی بود که با کمک دوستان متخصص‌مان در شرکت­‌های خارجی جوابش را پیدا کرده‌ایم، “علم کمپین‌نویسی” چیزی است که بوسیله تیم حرفه‌­ای کمپین­‌نویسی با مطالعات بسیار، استفاده از تجربیات شرکت­‌های طراز اول جهان و ایران فقط در سروش سیما بومی‌سازی شده و در اختیار مشتریانمان قرار می‌گیرد.

دیجیتال مارکتینگ

بهینه سازی

بهینه‌سازی و بازاریابی موتورهای جستجو (SEO- SEM)

سایت شما حتما باید در موتور جست‌و‌جوی گوگل از جایگاه مناسبی برخوردار باشد تا بتوانید حداکثر مشتریان را به سوی خود جذب کنید. تیم ما با استفاده از انواع مختلف ابزارها و تحلیل‌ها، به سرعت جایگاه شما را در موتورهای جست‌و‌جو بهبود می‌بخشد.

طراحی وبسایت واکنش‌گرا

وبسایت شما باید چنان جذاب باشد که با مخاطب ارتباط برقرار کرده و حس اعتماد را در او به‌وجود آورد. هم‌چنین این نکته را فراموش نکنید که وبسایت شما امروزه حتما باید با تمام دستگاه‌های هوشمند سازگار باشد.
طراحی وب سایت
طراحی ظاهر

مشاوره UI-UX

همیشه چاره ی راه، خراب کردن و ساختن از صفر نیست، بسیاری از مواقع با چند اصلاح میتوان زیبایی وبسایت شما و تجربه‌ی کاربری آن را تا حد بسیار زیادی بهبود بخشید.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

انواع و اقسام شبکه‌های اجتماعی، پتانسیل بسیار بزرگی برای شما میباشد تا کسب‌و‌کار خود را توسعه بدهید. آیا مدیریت آن‌ها را به خوبی انجام می‌دهید؟
شبکه های اجتماعی
دیجیتال مارکتینگ

تولید محتوای ارزشمند

برای این که بتوانید در موتورهای جست‌وجو از جایگاه خوبی برخوردار باشید، حتما باید محتوای باکیفیت و متناوب منتشر نمایید. بسیاری از شرکت‌ها اهمیت این مورد را نادیده میگیرند و متاسفانه از آن غافل می‌مانند.

بیایید خالق شرایط باشیم، نه مخلوق آن