اهمیت به بازخوردها

بالاترین بازدهی در چه شرایطی بود؟ روند بهبودمان چگونه است؟ به فکر پروژه‌ی جدید هستیم، الان نیاز ما چیست؟ یا پیشرفت‌مان متوقف شده است، مشکل کار کجاست؟ و ده‌ها سوال دیگر .

جواب همه‌ی سوال‌هایی که کارفرمایان از ما می‌پرسند، در گرو یک چیز است، رصد کردن مو‌به‌موی بازخورد اقدامات‌مان در میان مخاطبان، با استفاده از انواع ابزارهای تحلیلی و آماری مختلف و دانش کارشناسان خبره.

بله، ما اولین شرکت تبلیغاتی در ایران هستیم که تجربه را با ریاضیات ادغام کرده‌ایم و آن را به‌کار می‌بندیم.

حرفه ای بودن

هر نفری که به استخدام سروش سیما در می‌آید و در آن پرورش می‌یابد، باید بتواند از فیلتر‌های متعددی عبور کند.اهمیت منابع انسانی در سروش سیما وصف ناشدنی است. وسواس بیش از حد در همین انتخاب‌ها بود که ما توانستیم تیمی بزرگ و متخصص از فارغ‌التحصیلان برتر دانشگاه‌های شریف، تهران، امیرکبیر و هنرمندانی خوش‌دوق، شاد و خلاق را در سروش سیما کنار همدیگر جمع کنیم.
بیایید یک چیزی را همین حالا امتحان کنیم! از شما می‌خواهم که دست‌تان را تا حداکثر جای ممکن به سمت بالا بکشـــــید! حالا یک ذره بیش‌تر تلاشــــــ کنید و بیش‌تر دستتان را بکشید! دست‌تان بیش‌تر کش آمد! با این که از ابتدا تا حداکثـــــــر جای ممکن کشیده شده بود!!
آن نقطه‌ی اوج نهــــــــایی، که بالاتر از تصورات اولیه ما است اما قابل دسترسی است، آن نقطه، ظرفیتــــــــ و توانایی تیــــــــم سروش سیما است 🙂

اهمیت دادن به مشتری

همکاری تک‌دوره‌ای در سروش سیما معنا ندارد، هدف ما مشتری وفادار و مشعوف است. اگر مشتری در مسیر همکاری با سروش سیما قدم نهاد، این مسیر باید آن‌چنان برای وی جذاب باشد که تا انتهای مسیر، با ما هم‌قدم شود. به همین دلیل در سروش سیما همواره شرط انصاف در قیمت و کیفیت در خدمات را رعایت کرده و می‌کنیم.

در شرکت سروش سیما یک قانون ثابت وجود دارد:

۱- هدف، رضایت تمام و کمال مشتری است.

تبلیغات رادیویی

اگه یه پیشنهاد خیلی خاص داری، آروم تو گوش مخاطبت بگو. اجازه بده کامل بشنوه. تبلیغات رادیویی میتونه خیلی تاثیر‌گذار باشه به شرطی که راه و چاهش رو بلد باشی. بعد از تجربه‌­های موفق مختلف در کمپین­‌های رادیویی آماده‌­ایم تا موفقیت را با شما لمس کنیم. اگه سوالی بود در خدمتیم.

تبلیغات ورزشی

تا به‌حال به این فکر کرده‌اید که تبلیغات خود را در کنار زمینِ بازی به نمایش بگذارید؟ تبلیغاتی منحصر‌به‌فرد که از شور و هیجان مسابقه بهره گرفته و در ذهن مخاطب می‌نشیند.

رسانه‌های چاپی

سروش سیما در قالب بازاریابی محتوایی از طریق روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها، ما‌ه‌نامه‌ها و کاتالوگ‌هایی که به هم صورت عمومی و هم به صورت تخصصی در هر صنعت منتشر می‌شوند، سعی بر افزایش فروش محصولات مشتریان خود دارد.

تبلیغات محیطی

سروش سیما در قالب یکی از قدیمی‌ترین و جا افتاده ترین نوع رسانه‌ها، از طریق تابلوهای متنوع تبلیغاتی، بیلبوردها، فضاهای داخل مترو، بدنه اتوبوس ها، سی ال‌بی، استند، استرابورد و …، با پشتوانه خیل عظیم رسانه‌های محیطی اجرا شده، سعی بر تقویت هدفمند برند مشتریان خود داشته است.

مشاوره و بازاریابی

 

برندینگ

برای بقا، برای پیشرفت و برای گسترش، برندینگ شوخی‌بردار نیست. برندینگ کار طراح نیست. ما با دور هم گرد آوردن تخصص­‌های اساسی در زمینه مدیریتِ بازاریابی و ترکیب‌کردن آن با ذوق و مهارت هنری طراحان برجسته، می­‌توانیم برندینگ را صحیح، علمی و “موثر” انجام دهیم؛ یا به شما در این راه مشاوره بدهیم.

تحقیقات و مشاوره بازاریابی

ریسک با چشمانی باز، کاری است که “خیلی موفق­‌ها” انجام داده‌­اند، با کنار هم قرار دادن تیم حرفه­‌ای تحقیقات بازار و متخصصان بازاریابی می‌­توانیم به شما اطلاعاتی بدهیم که فقط در اختیار شما باشد. بزرگی می­گفت قدرت، امروز، ” اطلاعات ” است.

 

طراحی و برنامه ریزی کمپین

چرا کمپین­‌های کسب‌و‌کارهای کشورهای توسعه‌یافته اثربخشی خیلی بیشتری از کمپین­‌های شرکت­‌های داخلی دارند؟ این سوالی بود که با کمک دوستان متخصص‌مان در شرکت­‌های خارجی جوابش را پیدا کرده‌ایم، “علم کمپین‌نویسی” چیزی است که بوسیله تیم حرفه‌­ای کمپین­‌نویسی با مطالعات بسیار، استفاده از تجربیات شرکت­‌های طراز اول جهان و ایران فقط در سروش سیما بومی‌سازی شده و در اختیار مشتریانمان قرار می‌گیرد.

 

دیجیتال مارکتینگ

بهینه‌سازی و بازاریابی موتورهای جستجو (SEO- SEM)

سایت شما حتما باید در موتور جست‌و‌جوی گوگل از جایگاه مناسبی برخوردار باشد تا بتوانید حداکثر مشتریان را به سوی خود جذب کنید. تیم ما با استفاده از انواع مختلف ابزارها و تحلیل‌ها، به سرعت جایگاه شما را در موتورهای جست‌و‌جو بهبود می‌بخشد.

طراحی وبسایت واکنش‌گرا

وبسایت شما باید چنان جذاب باشد که با مخاطب ارتباط برقرار کرده و حس اعتماد را در او به‌وجود آورد. هم‌چنین این نکته را فراموش نکنید که وبسایت شما امروزه حتما باید با تمام دستگاه‌های هوشمند سازگار باشد.

مشاوره UI-UX

همیشه چاره ی راه، خراب کردن و ساختن از صفر نیست، بسیاری از مواقع با چند اصلاح میتوان زیبایی وبسایت شما و تجربه‌ی کاربری آن را تا حد بسیار زیادی بهبود بخشید. 

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

انواع و اقسام شبکه‌های اجتماعی، پتانسیل بسیار بزرگی برای شما می باشد تا کسب‌و‌کار خود را توسعه بدهید. آیا مدیریت آن‌ها را به خوبی انجام می‌دهید؟

تولید محتوای ارزشمند

برای این که بتوانید در موتورهای جست‌وجو از جایگاه خوبی برخوردار باشید، حتما باید محتوای باکیفیت و متناوب منتشر نمایید. بسیاری از شرکت‌ها اهمیت این مورد را نادیده میگیرند و متاسفانه از آن غافل می‌مانند.

بیایید خالق شرایط باشیم، نه مخلوق آن