تهران، جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک 57، ساختمان سروش سیما

74862

info@sorooshsima.com

توضیحات تصویر

درباره ما

کانون تبلیغاتی سروش سیما در سال 1386 با هدف ایجاد یک نگرش نوین و رویکردی متفاوت در صنعت تبلیغات متولد شد.در مدت شروع به کار با سازمان صدا و سیما موفق به تولید آثار موفقی شد که زمینه همکاری با بسیاری از برند های مطرح کشور را به ارمغان آورد. با ورود به دنیای تبلیغات محیطی در سال 1395 و طراحی واجرای کمپین های موفقی در این عرصه، توانست محصولات و خدمات مشتریان را بیش از پیش به مخاطبان خود معرفی کند. در همان زمان با تقویت واحد دیجیتال مارکتینگ و فعالیت های موثر در این زمینه نیز توانست حضور پررنگی داشته باشد و مشتریان بزرگی را با اجرای کمپین های موفق خود خشنود سازد. در سال 1396 با ثبت کانون به و تبدیل شدن به شرکت موانع پیش رو برای توسعه زیر ساخت های شرکت هموار تر شد تا امروزه بتواند با افتخار همکاری با بیش از 100 برند مختلف ایرانی و خارجی، در راستای پیوستن به بزرگترین شرکت های تبلیغاتی ایران قدم های استواری بردارد .امضای قراردادهای بین المللی با برخی از برندهای جهانی نیز در زمره افتخارات این مجموعه قرارگرفت تا این شرکت از ابتدای فعالیت خود با اخذ مجوز و قرارداد همکاری با مجموعه‌ی بزرگ مطبوعات، همکاری مستقیم با سازمان صدا وسیما و کسب رتبه‌ی 5 بین شرکت های تبلیغاتی در سال 1394و کسب رتبه 2*** (دو سه ستاره) از سازمان صدا و سیما در سالهای 1396 و 1397و همکاری نزدیک با سازمان زیباسازی شهر تهران به آژانس تبلیغاتی تمام خدمت تبدیل شود که تمامی خدمات از مشاوره تا اجرا را در تمامی بستر های موجود در کشور اجرا نماید. همچنین با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و بهره‌مندی از جدیدترین ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی، موثرترین خدمات را در اختیار صاحبان برند قرار می‌دهد. شرکت سروش سیما در دوره فعالیت خود چندین سیمرغ طلایی تبلیغات را در سال های 1394 تا 1397 از جشنواره ملی تبلیغات دریافت نمود و اجرای کمپین های بزرگ تبلیغی و نیز ساخت تیزر برای بزرگترین شرکت های دولتی و خصوصی ایران و چندین شرکت بین المللی را در کارنامه خود دارد.

مدیر عامل

جناب آقای سعید احمدی مدیریت کانون سروش سیما دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی است. پس از فارغ التحصیلی به عنوان قائم مقام مدیر عامل در شرکت سیما پخش شروع به فعالیت نمود. سعید احمدی عضویت در انجمن بین المللی تبلیغات IAA را در کارنامه خود دارد و با نشریه مارکم پاپ نیز همکاری مستقیم دارد. همچنین بصورت پیوسته در زمینه مشاوره تبلیغاتی برای چندین برند معروف فعالیت می کنند.

تحقیق و توسعه و استراتژی

به طور کلی پاسخ به نیاز موجود بسیار آسان‌تر از خلق نیاز جدید است و شاید بتوان یکی از دلایلی که باعث می شود یک ایده به شکست منجر شود را عدم شناخت نیاز مخاطب هدف و بینش آنها دانست. صدای مصرف‌کننده لزوما بیان‌گر آنچه در ذهنش می‌گذرد نیست. آنها همیشه در حالت «منطقی» قرار ندارند، بلکه «احساسی» زندگی می‌کنند. آنها اول فکر می‌کنند اما بعد از روی احساس تصمیم می‌گیرند. بررسی بازار، واقعیت‌های بسیاری را آشکار می‌کند و باعث می‌شود مشتری با کمترین هزینه به بهترین نتیجه دست یابد. گزارش‌های تحقیق بازار همان چیزی است که صاحبان کسب‌وکار و متخصصان برای تصمیم‌گیری، شناسایی اهداف و برنامه‌ریزی راهبردی به آن مراجعه می‌کنند، بنابراین آنها به نتایج صادقانه و درست این گزارش‌ها نیاز دارند.

خلاقیت و ایده پردازی

خلاقیت یا خلق کردن به نوعی فرآیند ذهنی است که مسئولیت تولید ایده ها و مفاهیم جدید و یا ارتباط بین این ایده ها و مفاهیم را به عهده دارد. در مواجهه با چالش‌های تمام‌نشدنی و پیچیده‌ای که مدام در حال تغییرند، شرکت‌ها و سازمان‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که اگر می‌خواهند در رقابت با دیگران عقب نمانند، ضروری است که به خلق ایده‌های بزرگ بیندیشند. تیم طراحی سروش سیما با خلق ایده هایی منحصر بفرد سعی در آن دارد که برند شما را در ذهن مخاطب ماندگارتر و میل به خرید ویا تحقق امضای قرارداد را در مشتری بیشتر کند. ما در اتاق فکر خواسته‌ی شما را پردازش کرده و با توجه به اصول استراتژی به خلق ایده‌ای متفاوت میپردازیم.

گرافیک و آتلیه

تبلیغات یکی از بسترهایی است که طراحی گرافیک در آن نقشی کلیدی ایفا می‌کند و بسیاری از برندهای مطرح دنیا، رشد خود را ابتدا مدیون دیزاینرهایی هستند که با هوشمندی به طراحی اقدام می کنند. تمامی مخاطبین ابتدا به واسطه دید بصری و زیبایی یک موضوع تبلیغاتی جذب میشوند و بعد از آن، با محصول، متن، شعار و یا تخفیف های مختلف به خرید اقدام میکنند. خدمات طراحی گرافیکی و عکاسی تبلیغاتی، آمیخته با شور و هیجان دنیای هنر است که هوشمندانه به کمک دانش مارکتینگ به یک ابزار پرقدرت در بیان و معرفی محصولات و خدمات تبدیل شده است و آنها را بهتر و خاص تر از آنچه که هستند به نمایش می‌گذارد.

بازاریابی داخلی و بین الملل

بازاریابی یکی از بخش های اصلی کسب و کار است که تمرکزش بر افزایش و نگهداشت مشتریان فعلی و ترغیب آنها به تبلیغ و ترویج محصول است. در واقع فرآیند بازاریابی حتی قبل از آنکه مشتری وارد چرخه ی کسب و کار شود، آغاز می شود، نه زمانی که محصول آماده فروش است. بازاریابی، در مرحله اول فرایند مشتاق کردن مخاطبین به محصولات وخدمات و در مرحله بعد نگهداشت مشتریان، و افزایش سهم بازار است. در فرآیند بازاریابی، ابتدا آینده برند خلق‌شده و پس از انجام تحقیقات بازار و تحلیل داده‌ها، بر اساس نقاط قوت و ضعف و همچنین یافتن تهدید و فرصت‌های موجود، اهداف و استراتژی سازمان تدوین می‌شود. سپس گروه مخاطب تعیین و راهکارهای بازاریابی ارائه می‌شود. درنهایت هویت سازمانی برند خلق‌شده و طبق برنامه‌ریزی دقیق از طریق کمپین IMC بر اساس یک برنامه منسجم ارتباطی به مخاطبان معرفی می‌شود.

تولید تیزر(موشن-تولیدات سه بعدی -تدوین و صدا)

تبلیغات تنها حضور در رسانه ها نیست. نوع تبلیغ، هدف تبلیغ و پیام تبلیغ باید مشخص باشد. تیم تولید کننده تیزر با توجه به اینکه صاحبان برند چه نوع رسانه‌ای را انتخاب کرده‌اند، اقدام به ساخت محتوا می‌نمایند. یک تیزر خوش‌ساخت مجموعه‌ای از عوامل مختلف همچون درنظر گرفتن هزینه، استفاده از تصاویر زیبا و تأثیر گذار و رعایت اصول گرافیکی و قالب‌بندی می‌باشد. کانون سروش سیما متشکل از افراد با تجربه و حرفه ای به همراه گروه ایده پردازی ، در زمینه ساخت و پخش آگهی به شما کمک میکند تا در قالب یک برنامه ریزی رسانه ای خلاق و موثر هر آنچه که نیاز است را برای بهتر دیده شدن در اختیار داشته باشید تا در کمترین زمان پیام برند را در ذهن مخاطب حک شود. واحد رسانه نیز ضمن ارئه مشاوره علمی و خلاق در نحوه تنظیم قرارداد و شیوه پخش آگهی ها، با ارائه گزارشات مستمر ماهیانه از نحوه پخش آگهی ها، نظارت دقیقی به حسن اجرای تعهدات اداره بازرگانی سازمان صدا و سیما و موسسه نسبت به مشتریان دارد.

ارتباط با مشتریان

هدف همه‌ی کمپین‌های تبلیغاتی، در نهایت برانگیختن مشتریان بالقوه و بالفعل به هزینه کردن بیشتر و استفاده کردن بیشتر از محصولات و خدمات یک سازمان است. چنانچه کمپین های تبلیغاتی هدفمند طرح ریزی شود، میتواند در زمان کوتاه اثر بخشی فوق العاده ای بر روی برند شدن و یا فروش خدمات یا محصولات داشته باشد. طراحی و تدوین کمپین های تبلیغاتی نیازمند تحقیق و بررسی جزییات و تفکر قوی و خلاقیتی وصف نشدنی است، همچنین اجرای سریع و خلاقانه با چاشنی ایده های نو میتواند اثر کمپین تبلیغاتی را چند برابر کند. شرکت سروش سیما پس از انجام بررسی های لازم و شناخت نیاز مشتری اقدام به طراحی کمپین تبلیغاتی می نمایند. در این مسیر مشتریان با دریافت برنامه‌ای جامع که شامل اهداف کمپین، برآورد هزینه، برنامه دقیق اجرایی زمانبدی شد، مشخص شدن رسانه های مورد استفاده و دیگر جزنیات مورد نیاز اجرایی کردن کمپین می باشد.

دپارتمان تحقیقات

دپارتمان تحقیقات سروش سیما با طراحی و اجرای تخصصی انواع تحقیقات کمی و کیفی، اطلاعات کاربردی و مهمی در زمینه بازار، وضعیت رقبا، برند، محصول، رفتار مصرف کننده، بررسی رسانه، پایش فعالیت های تبلیغاتی و توسعه کسب و کار، در اختیار صاحبان کانال و خدمات قرار می دهد. اطالعات به دست آمده از این تحقیقات چراغ راه تدوین علمی و صحیح کمپین ها و استراتژی های ارتباطی و برنامه ریزی دقیق رسانه ای در سروش سیما است.

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال یعنی استفاده از ابزارهای دیجیتال در بستر اینترنت، برای بازاریابی خدمات و محصولات. دیجیتال مارکتینگ علاوه بر اینکه بهبود کسب و کارهای آنلاین مناسب برای کسب و کارهای سنتی نیز می‌باشد و کمک زیادی به معرفی محصولات و خدمات می‌کند. در دیجیتال مارکتینگ سعی می شود از طریق ابزارهایی مثل وب سایت، ایمیل، شبکه های اجتماعی رفتار کاربران و مخاطبان تحلیل شود تا بعد از بررسی های انجام شده بتوان بیشترین بازدهی را از بازاریابی بر روی این افراد کسب کرد. فضای دیجیتال، فرصتی را برای مخاطب فراهم می‌کند تا در هر زمان و هر مکان به حجم قابل توجهی از اطلاعات دسترسی داشته باشد. ما با تدوین استراتژیک، انتخاب مخاطب هدف و بررسی دارایی های دیجیتال، تلاش می کنیم تا ترافیک لازم برای این دارایی را فراهم کرده و متناسب با ماهیت برند و بستر دیجیتال و آنالیز لحظه به لحظه اطلاعات شما را به اهداف خود برسانیم.

مانیتورینگ

یکی از مهمترین نکات پیش روی صاحبان آگهی، کنترل و نظارت بر صحت فعالیتهای انجام شده به صورت مستمر توسط شرکت‌های تبلیغاتی است. از آنجا که امروزه هزینه تبلیغات مبلغ قابل توجهی می باشد، حتی عدم نمایش یک روزه‌ی تبلیغ، میتواند علاوه بر لطمه به اهداف تبلیغاتی برند، ضرر و زیان مالی زیادی را نیز شامل شود که ارائه این خدمات دغدغه بسیاری از صاحبان آگهی را برطرف نماید. یکی از اطلاعاتی که گزارشات مانیتورینگ میتوانند در اختیار شما قرار دهند، اطلاعات مربوط به رفتارهای تبلیغاتی رقبا، نحوه ی اجرا، برآورد بودجه صرف شده ، مدت زمان اجرای کمپین و حجم کمی تبلیغات آنها است. گزارشات مانیتورینگ از ابزار های قدرتمندی است که می تواند در اختیار برنامه ریزان رسانه ها و تیم های خلاقیت قرار گیرند تا با بررسی وضعیت موجود، به تدوین اهداف استراتژیک خود بپردازند. کانون سروش سیما به صاحبان برند اطمینان خاطر میدهد که هزینه های تبلیغاتی خود را در مسیر درست هدایت نموده و به مزایای رقابتی شایسته دست یابند.

1397

شایسته دریافت لوح سپاس و شاهین نقره ای بخش تبلیغات دیداری و شنیداری - انیمیشن

از چهارمین جشنواره برترین های تبلیغات ایران

1397

1397

شایسته دریافت لوح سپاس و شاهین نقره ای بخش تبلیغات حمایتی

از چهارمین جشنواره برترین های تبلیغات ایران

1397

1397

شایسته دریافت لوح سپاس و شاهین نقره ای بخش کالای ایرانی

از چهارمین جشنواره برترین های تبلیغات ایران

1397

1397

شایسته دریافت لوح سپاس و شاهین نقره ای بخش طراحی و معماری گرافیکی - پوستر

از چهارمین جشنواره برترین های تبلیغات ایران

1397

1397

شایسته دریافت لوح سپاس و شاهین نقره ای بخش طراحی و معماری گرافیکی - کاتالوگ

از چهارمین جشنواره برترین های تبلیغات ایران

1397

1397

شایسته دریافت لوح سپاس و شاهین طلایی بخش طراحی و معماری گرافیکی - بسته بندی

از چهارمین جشنواره برترین های تبلیغات ایران

1397

1397

شایسته دریافت لوح سپاس و شاهین طلایی بخش طراحی و معماری گرافیکی -آگهی مطبوعاتی

از چهارمین جشنواره برترین های تبلیغات ایران

1397

1396

شایسته دریافت لوح سپاس و شاهین طلایی بخش تبلیغات مستقیم و حمایتی - طراحی اسپانسرینگ بانک قوامین

سومین جشنواره برترین های تبلیغات ایران

1396

1396

شایسته دریافت لوح سپاس و شاهین طلایی بخش ویژه - آب

از سومین جشنواره برترین های تبلیغات ایران

1396

1395

شایسته دریافت لوح سپاس و شاهین طلایی بخش ویژه - مسئولیت اجتماعی - فعالیت های زیست محیطی

از دومین جشنواره برترین های تبلیغات ایران

1395

1395

شایسته دریافت لوح سپاس و شاهین نقر ه ای بخش ویژه - تبلیغات فرهنگی و عمومی

از دومین جشنواره برترین های تبلیغات ایران

1395
227
تیزرهای ساخته شده
464
آرت ورک ها
21
کمپین های دیجیتالی
184
تبلیغات رادیویی
x

کاتالوگ سروش سیما

برای دریافت فایل کاتالوگ سروش سیما، روی دکمه کلیلک کنید