سخن بزرگان در زمینه تبلیغات و موفقیت: استیو جابز

مدتی هست که در سروش سیما سعی می کنیم سخن افراد برجسته دنیا را در زمینه های مرتبط با موفقیت کسب و کار و تبلیغات در شبکه های مجازی جهت استفاده ی دوستان آماده کنیم. توجه داشته باشید که این سخنان اگرچه اغلب اوقات خیلی کوتاه هستند ولی معنایی مهم دارند و در عین سادگی بیان با عمل به آن ها می توان نتایج بسیار خوبی گرفت. فراموش نکنید با تکرار همین گام های ساده است که می توان موفقیت نهایی را به دست آورد.

در این مطلب به یکی از سخنان استیو جابز بنیانگذار شرکت بسیار موفق اپل می پردازیم. در این که شرکت اپل یکی از بزرگترین و موفق ترین شرکت ها و برند اپل یکی از موفق ترین برند های بازار جهان محسوب می شود شکی نیست ولی چنین موفقیتی یک شبه به دست نیامده و ما نیز برای پیمون مسیر موفقیت باید با الگو گرفتن از بزرگانی چون استیو جابز در مسیر موفقیت گام برداریم.

استیو جابز: ناراضی ترین مشتریان شما برترین و بهترین منابع برای فراگیری و پیشرفت شما هستند. 

سخن بزرگان در زمینه تبلیغات و موفقیت: استیو جابز

برای دیدن عکس بالا در ابعاد بزرگ اینجا کلیک کنید.

نکته ای که استیور جابز به آن اشاره کرده بسیار با اهمیت است. یکی از مهم ترین کارهایی که در روند برندسازی و اجرای کمپین های تبلیغاتی به آن توجه می شود و آزانس های تبلیغاتی تاکید زیادی بر آن دارند پیگیری رضایت مشتریان از محصولات یا خدمات شماست. دسترسی به مشتریان برای شما به مراتب راحت تر از کسانی است که پتانسیل تبدیل شدن به مشتری را دارند، پس به راحتی می توانید مشتریان قدیمی خود را بیابید. در قدم بعد مجاب کردن مشتری های پیشین به خرید دوباره از شما کار به مراتب راحت تر و کم هزینه تری از ایجاد مشتری های جدید است به این ترتیب شما باید مدام از مشتریان خود کیفیت محصولاتتان را سوال کنید و به دنبال جلب رضایت آن ها باشید. کسی که از شما به هر نحوی محصولی خریداری کرده به راحتی مشکلات کسب و کارتان را به شما انتقال می دهد و می توانید با رفع آن ها هم مشتریان را راضی نگه دارید و هم امکان یافتن مشتری جدید را افزایش دهید.

فراموش نکنید که می توانید با برخوردی صحیح تجربه ی یک خرید نا مناسب را برای مشتریان خود به یک تجربه مشتری مداری خوب تبدیل کنید و نقطه صعف خود را به نقطه قوت خود تبدیل کنید.

آژانس تبلیغاتی سروش سیما آمادگی دارد در انواع زمینه های تبلیغات در صدا و سیما، تهیه سناریو تبلیغات، انجام برند سازی، تهیه کمپین تبلیغاتی، اجرای تبلیغات محیطی، دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی و … به شما مشاوره های تخصصی و کاربردی ارائه کند. جهت استفاده از مشاوره رایگان کارشناسان سروش سیما با شماره های شرکت در پایین سایت تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را توسط فرم سمت راست برای ما اراسل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *