خدمات

تمام آن چیزی که نیاز دارید تا خود را زیباتر معرفی کنید

 تبلیغات

تبلیغات رادیویی

 

اگه یه پیشنهاد خیلی خاص داری، آروم تو گوش مخاطبت بگو. اجازه بده کامل بشنوه. تبلیغات رادیویی میتونه خیلی تاثیر‌گذار باشه به شرطی که راه و چاهش رو بلد باشی. بعد از تجربه‌­های موفق مختلف در کمپین­‌های رادیویی آماده‌­ایم تا موفقیت را با شما لمس کنیم. اگه سوالی بود در خدمتیم.

 

 تبلیغات تلویزیونی

 

تجربه، روابط مستحکم، خلاقیت و جسارت 4 پارامتر اصلیِ ضامن موفقیت یک برنامه تبلیغ تلویزیونی است. ما برای ارائه‌کردن آن پارامترها به مشتریانمان، جسارت جوانان کارآفرین و خلاقیت هنرمندان تئاتر و سینما را با تجربه و توانمندی مدیران سروش سیما ترکیب کرده‌­ا‌یم و خدمتی یگانه ارائه می‌دهیم.

 

تبلیغات ورزشی

تا به‌حال به این فکر کرده‌اید که تبلیغات خود را در کنار زمینِ بازی به نمایش بگذارید؟ تبلیغاتی منحصر‌به‌فرد که از شور و هیجان مسابقه بهره گرفته و در ذهن مخاطب می‌نشیند.

رسانه‌های چاپی

 

سروش سیما در قالب بازاریابی محتوایی از طریق روزنامه‌ها، هفته‌نامه‌ها، ما‌ه‌نامه‌ها و کاتالوگ‌هایی که به هم صورت عمومی و هم به صورت تخصصی در هر صنعت منتشر می‌شوند، سعی بر افزایش فروش محصولات مشتریان خود دارد.

 

تبلیغات محیطی

 

سروش سیما در قالب یکی از قدیمی‌ترین و جا افتاده ترین نوع رسانه‌ها، از طریق تابلوهای متنوع تبلیغاتی، بیلبوردها، فضاهای داخل مترو، بدنه اتوبوس ها، سی ال‌بی، استند، استرابورد و …، با پشتوانه خیل عظیم رسانه‌های محیطی اجرا شده، سعی بر تقویت هدفمند برند مشتریان خود داشته است.

 

مشاوره و بازاریابی

برندینگ

برای بقا، برای پیشرفت و برای گسترش، برندینگ شوخی‌بردار نیست. برندینگ کار طراح نیست. ما با دور هم گرد آوردن تخصص­‌های اساسی در زمینه مدیریتِ بازاریابی و ترکیب‌کردن آن با ذوق و مهارت هنری طراحان برجسته، می­‌توانیم برندینگ را صحیح، علمی و “موثر” انجام دهیم؛ یا به شما در این راه مشاوره بدهیم.

 

 

تحقیقات و مشاوره بازاریابی

ریسک با چشمانی باز، کاری است که “خیلی موفق­‌ها” انجام داده‌­اند، با کنار هم قرار دادن تیم حرفه­‌ای تحقیقات بازار و متخصصان بازاریابی می‌­توانیم به شما اطلاعاتی بدهیم که فقط در اختیار شما باشد. بزرگی می­گفت قدرت، امروز، ” اطلاعات ” است.

طراحی و برنامه ریزی کمپین

چرا کمپین­‌های کسب‌و‌کارهای کشورهای توسعه‌یافته اثربخشی خیلی بیشتری از کمپین­‌های شرکت­‌های داخلی دارند؟ این سوالی بود که با کمک دوستان متخصص‌مان در شرکت­‌های خارجی جوابش را پیدا کرده‌ایم، “علم کمپین‌نویسی” چیزی است که بوسیله تیم حرفه‌­ای کمپین­‌نویسی با مطالعات بسیار، استفاده از تجربیات شرکت­‌های طراز اول جهان و ایران فقط در سروش سیما بومی‌سازی شده و در اختیار مشتریانمان قرار می‌گیرد.

 

دیجیتال مارکتینگ

بهینه‌سازی و بازاریابی موتورهای جستجو (SEO- SEM)

سایت شما حتما باید در موتور جست‌و‌جوی گوگل از جایگاه مناسبی برخوردار باشد تا بتوانید حداکثر مشتریان را به سوی خود جذب کنید. تیم ما با استفاده از انواع مختلف ابزارها و تحلیل‌ها، به سرعت جایگاه شما را در موتورهای جست‌و‌جو بهبود می‌بخشد.

طراحی وبسایت واکنش‌گرا

وبسایت شما باید چنان جذاب باشد که با مخاطب ارتباط برقرار کرده و حس اعتماد را در او به‌وجود آورد. هم‌چنین این نکته را فراموش نکنید که وبسایت شما امروزه حتما باید با تمام دستگاه‌های هوشمند سازگار باشد.

مشاوره UI-UX

 

همیشه چاره ی راه، خراب کردن و ساختن از صفر نیست، بسیاری از مواقع با چند اصلاح میتوان زیبایی وبسایت شما و تجربه‌ی کاربری آن را تا حد بسیار زیادی بهبود بخشید.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

انواع و اقسام شبکه‌های اجتماعی، پتانسیل بسیار بزرگی برای شما میباشد تا کسب‌و‌کار خود را توسعه بدهید. آیا مدیریت آن‌ها را به خوبی انجام می‌دهید؟

تولید محتوای ارزشمند

 

برای این که بتوانید در موتورهای جست‌وجو از جایگاه خوبی برخوردار باشید، حتما باید محتوای باکیفیت و متناوب منتشر نمایید. بسیاری از شرکت‌ها اهمیت این مورد را نادیده میگیرند و متاسفانه از آن غافل می‌مانند.

بیایید خالق شرایط باشیم، نه مخلوق آن

مشاوره رایگان

شما می‌توانید پیام خود را برای ما ارسال نمایید، ما سریعا پاسخ شما را خواهیم داد.