سروش سیما محیطی صمیمی، فعال و سرزنده است که افراد باانگیزه، متخصص و مسلط به حوزه‌ی کاری خود، در آن فعالیت می‌کنند.شما نیز اگر فکر می‌کنید فردی خلاق، توانمند، دارای روحیه کار تیمی، بلند پرواز و پایبند به ارزش‌های زیر می‌باشید، ما بسیار مشتاق دیدارتان هستیم.

 مشتاق یادگیری و تجربه‌های جدید: در سروش سیما هیچ مرزی وجود ندارد. گذر از تمام مرزها نیازمند توانمندی‌های بالایی می‌باشد که سروش سیما افرادش را در آموزش و تجربه این توانمندی‌ها یاری می‌کند.

خانواده‌ی دوست‌داشتنی: سروش سیما خانوده‌ای بزرگ و دوست‌داشتنی است که بین اعضای آن همدلی، دوستی و همکاری‌های بسیاری وجود دارد.

مشتری مداری: هدف ما تحقق خواسته‌های مشتری با کیفیتی بالا و در زمان مناسب است. تیم سروش سیما همیشه سعی داشته خواسته‌های مشتریان را با خلاقانه‌ترین ایده‌ها، در قالب تاثیر‌گذارترین تبلیغات از طریق مجاری مختلف ارائه دهد. خواست مشتری اولین و مهمترین فاکتور در پیشبرد پروژه‌های سروش سیما است.

کار تیمی: سروش سیما را تیم‌های خلاق، حرفه‌ای و متعهد تشکیل داده‌اند، از این رو تمامی ما به مهارت‌ها و ارزش‌های گروهی آگاه هستیم.

متعهد بودن: پایبند بودن به زمان یکی از ارزش‌های اصلی سروش سیما می‌باشد و تمامی سعی ما انجام پروژه‌ها در وقت معین‌شده و با استانداردهای بالا می‌باشد.

مشاوره رایگان

شما می‌توانید پیام خود را برای ما ارسال نمایید، ما سریعا پاسخ شما را خواهیم داد.