کمپین تبلیغاتی شرکت برزیلی Crispim+Veiga در «روز آگاهی سیاهان»

روز آگاهی سیاهان مناسبتی است در تقویم کشور برزیل که طبق آن مردم برزیل در ۲۰ نوامبر هر سال توجه خاصی به حق و حقوق سیاه پوستان این کشور و مسائل اجتماعی مرتبط به آن ها دارند. نمونه تبلیغاتی هم که مشاهده می کنید مربوط به یک کمپین تبلیغاتی اجرا شده توسط شرکت کریسپیم و ویگا می باشد.

اگر بخواهیم این حرکت را از دیدگاه بازاریابی و برندسازی نگاه کنیم چند نکته دارد. اول اینکه می بینیم یک آژانس تبلیغاتی چگونه با مفهوم این روز و مناسبت آن اقدام به خلق یک کمپین تبلیغاتی خلاقانه می کند.

یکی دیگر از نکات قابل توجه این است که اگر چه این تبلیغات به صورت پوستر طراحی شده اند، لزومی ندارد که حتما به صورت تبلیغات محیطی کار شوند . می توان این پوستر ها را در فضای مجازی و به صورت دیجیتالی منتشر کرد و قطعا نتیجه ای که این روش تبلیغاتی می گذارد به مراتب بیشتر از دیگر روش ها خواهد بود. درواقع بنا بر تحقیقات مختلفی که صورت گرفته می توان گفت که رفته رفته اینترنت و تبلیغات در فضای مجازی بیشترین تاثیر گذاری و مخاطب را از آن خود می کند.

کمپین تبلیغاتی شرکت برزیلی Crispim+Veiga در «روز آگاهی سیاهان»کمپین تبلیغاتی شرکت برزیلی Crispim+Veiga در «روز آگاهی سیاهان»کمپین تبلیغاتی شرکت برزیلی Crispim+Veiga در «روز آگاهی سیاهان»

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *