Logo

سروش سیما


شرکت تبلیغاتی سروش سیما در سال ۱۳۸۶ با هدف ایجاد یک نگرش نوین و رویکردی متفاوت در صنعت تبلیغات متولد شد.در مدت شروع به کار با سازمان صدا و سیما موفق به تولید آثار موفقی شد که زمینه همکاری با بسیاری از برند های مطرح کشور را به ارمغان آورد. با ورود به دنیای تبلیغات محیطی در سال ۱۳۹۵ و طراحی واجرای کمپین های موفقی در این عرصه، توانست محصولات و خدمات مشتریان را بیش از پیش به مخاطبان خود معرفی کند.

خلاقیت و ایده پردازی

خلاقیت یا خلق کردن به نوعی فرآیند ذهنی است که مسئولیت تولید ایده ها و مفاهیم جدید و یا ارتباط بین این ایده ها و مفاهیم را به عهده دارد. در مواجهه با چالش‌های تمام‌نشدنی و پیچیده‌ای که مدام در حال تغییرند، شرکت‌ها و سازمان‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که اگر می‌خواهند در رقابت با دیگران عقب نمانند، ضروری است که به خلق ایده‌های بزرگ بیندیشند. تیم طراحی سروش سیما با خلق ایده هایی منحصر بفرد سعی در آن دارد که برند شما را در ذهن مخاطب ماندگارتر و میل به خرید ویا تحقق امضای قرارداد را در مشتری بیشتر کند. ما در اتاق فکر خواسته‌ی شما را پردازش کرده و با توجه به اصول استراتژی به خلق ایده‌ای متفاوت میپردازیم.

خلاقیت و ایده پردازی

گرافیک و آتلیه

تبلیغات یکی از بسترهایی است که طراحی گرافیک در آن نقشی کلیدی ایفا می‌کند و بسیاری از برندهای مطرح دنیا، رشد خود را ابتدا مدیون دیزاینرهایی هستند که با هوشمندی به طراحی اقدام می کنند. تمامی مخاطبین ابتدا به واسطه دید بصری و زیبایی یک موضوع تبلیغاتی جذب میشوند و بعد از آن، با محصول، متن، شعار و یا تخفیف های مختلف به خرید اقدام میکنند. خدمات طراحی گرافیکی و عکاسی تبلیغاتی، آمیخته با شور و هیجان دنیای هنر است که هوشمندانه به کمک دانش مارکتینگ به یک ابزار پرقدرت در بیان و معرفی محصولات و خدمات تبدیل شده است و آنها را بهتر و خاص تر از آنچه که هستند به نمایش می‌گذارد.

برندینگ

تحقیق و توسعه و استراتژی

به طور کلی پاسخ به نیاز موجود بسیار آسان‌تر از خلق نیاز جدید است و شاید بتوان یکی از دلایلی که باعث می شود یک ایده به شکست منجر شود را عدم شناخت نیاز مخاطب هدف و بینش آنها دانست. صدای مصرف‌کننده لزوما بیان‌گر آنچه در ذهنش می‌گذرد نیست. آنها همیشه در حالت «منطقی» قرار ندارند، بلکه «احساسی» زندگی می‌کنند. آنها اول فکر می‌کنند اما بعد از روی احساس تصمیم می‌گیرند. بررسی بازار، واقعیت‌های بسیاری را آشکار می‌کند و باعث می‌شود مشتری با کمترین هزینه به بهترین نتیجه دست یابد. گزارش‌های تحقیق بازار همان چیزی است که صاحبان کسب‌وکار و متخصصان برای تصمیم‌گیری، شناسایی اهداف و برنامه‌ریزی راهبردی به آن مراجعه می‌کنند، بنابراین آنها به نتایج صادقانه و درست این گزارش‌ها نیاز دارند.

تحقیق و توسعه و استراتژی

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال یعنی استفاده از ابزارهای دیجیتال در بستر اینترنت، برای بازاریابی خدمات و محصولات. دیجیتال مارکتینگ علاوه بر اینکه بهبود کسب و کارهای آنلاین مناسب برای کسب و کارهای سنتی نیز می‌باشد و کمک زیادی به معرفی محصولات و خدمات می‌کند. در دیجیتال مارکتینگ سعی می شود از طریق ابزارهایی مثل وب سایت، ایمیل، شبکه های اجتماعی رفتار کاربران و مخاطبان تحلیل شود تا بعد از بررسی های انجام شده بتوان بیشترین بازدهی را از بازاریابی بر روی این افراد کسب کرد. فضای دیجیتال، فرصتی را برای مخاطب فراهم می‌کند تا در هر زمان و هر مکان به حجم قابل توجهی از اطلاعات دسترسی داشته باشد.

دیجیتال مارکتینگ

دپارتمان تحقیقات

دپارتمان تحقیقات سروش سیما با طراحی و اجرای تخصصی انواع تحقیقات کمی و کیفی، اطلاعات کاربردی و مهمی در زمینه بازار، وضعیت رقبا، برند، محصول، رفتار مصرف کننده، بررسی رسانه، پایش فعالیت های تبلیغاتی و توسعه کسب و کار، در اختیار صاحبان کانال و خدمات قرار می دهد. اطالعات به دست آمده از این تحقیقات چراغ راه تدوین علمی و صحیح کمپین ها و استراتژی های ارتباطی و برنامه ریزی دقیق رسانه ای در سروش سیما است.

مانیتورینگ

تولید تی وی سی

تبلیغات تنها حضور در رسانه ها نیست. نوع تبلیغ، هدف تبلیغ و پیام تبلیغ باید مشخص باشد. تیم تولید کننده تیزر با توجه به اینکه صاحبان برند چه نوع رسانه‌ای را انتخاب کرده‌اند، اقدام به ساخت محتوا می‌نمایند. یک تیزر خوش‌ساخت مجموعه‌ای از عوامل مختلف همچون درنظر گرفتن هزینه، استفاده از تصاویر زیبا و تأثیر گذار و رعایت اصول گرافیکی و قالب‌بندی می‌باشد. کانون سروش سیما متشکل از افراد با تجربه و حرفه ای به همراه گروه ایده پردازی ، در زمینه ساخت و پخش آگهی به شما کمک میکند تا در قالب یک برنامه ریزی رسانه ای خلاق و موثر هر آنچه که نیاز است را برای بهتر دیده شدن در اختیار داشته باشید تا در کمترین زمان پیام برند را در ذهن مخاطب حک شود.

Electrical Repair

وبلاگSorooshsima Podcast #22

Personal Branding Hello Sorooshsima Podcast listeners. In the past podcast and articles, we have prepared some branding material for you. But these people can also have a personal brand. How is your brand? Personal branding is the process of analyzing and building a mental image of the outside world. it is a trend used today to intelligently differentiate in a competitive market. ...


Sorooshsima Podcast #21

Brand Loyalty   Hi Sorooshsima Podcast listeners We all deal with words like loyalty and support and their meaning in our daily lives. But can we be loyal to a brand? What exactly does brand loyalty mean? Loyalty is a positive term. In the Oxford Dictionary, loyalism means being loyal to a person or thing and the word loyal means the steady firm support ...


Sorooshsima Podcast #20

Increased Customer Satisfaction with the Kano Model   Hi Sorooshsima Podcast Listeners; It must have happened for you to buy a product because of its glaze and full color ads, and then regret it very much after a few days, because what you had imagined was very different from the product you bought. Now, as a dissatisfied customer, you are not only not ...


نمونه کار هاتولید محتوای تیک در سوشیال مدیا تولید محتوای ساوین در سوشیال مدیا تولید محتوای رومی‌استوک در سوشیال مدیا تولید محتوای بازرگانی لطیفی در سوشیال مدیا بارلی کمپین تبلیغاتی جشنواره فروش مجموعه ی بازار مبل تیزر تبلیغاتی بانک توسعه تعاون تیم یار

آدرس
تهران، بلوار آفریقای شمالی (جردن) خیابان ناهید غربی، پلاک 57 ساختمان سروش سیما

info@sorooshsima.com

تلفن تماس : 02126201368


کپی رایت @ کلیه حقوق سایت متعلق به سروش سیما است و کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد